Warsztaty gitarowe podczas lekcji muzyki

Kilka ostatnich lekcji muzyki w klasach szkoły podstawowej miało szczególny przebieg:  na zaproszenie nauczycielki muzyki p. Katarzyny Żmijewskiej w naszej szkole odbyły się warsztaty gry na instrumentach muzycznych.

Spotkania prowadził p. Adam Urbaniak, który zaprezentował uczniom różne rodzaje gitar i sposoby gry na tym instrumencie. W wesołej atmosferze dzieci mogły spróbować samodzielnej gry na różnych typach gitar: akustycznej, elektrycznej, folkowej. W warsztatach uczestniczyli uczniowie  klas 4-6 oraz klasa 2A i 3A. Efektem tej współpracy jest duże zainteresowanie nauką gry na instrumencie. Kto wie, czy spośród naszych uczniów nie wyrośnie nowy witruoz gitary albo gwiazda rocka?