• Odwiedziło nas: 39920744

Szkolny pokaz talentów - mikołajkowy "Mam Talent"

Tegoroczne obchody Mikołajek były wyjątkowe - szóstego grudnia byliśmy świadkami pierwszej edycji talent-show "Mam Talent", w której wzięli udział utalentowani w różnych dziedzinach uczniowie. Zabawa była znakomita - co widać na załączonym filmie.

Zanim doszło do finałowego występu w szkole odbyły się eliminacje - tak wielu było chętnych do wzięcia udziału w pokazie talentów. Wielkie gratulacje dla utalentowanych, pracowitych i odważnych "aktorów" naszego widowiska. Miejsca - pierwsze, drugie czy trzecie - nie sa najważniejsze, dlatego gratulujemy wszystkim, którzy zgłosili się do zabawy. Widzowie byli zachwyceni - i o to chodzi. Podziękowania dla samorządu szkolnego oraz nauczycielek Magdaleny Hetman-Kurzawińskiej i Ewy Tomczyk, za przygotowanie i przeprowadzenie zabawy.

Tego dnia odwiedził nas również - jak co roku - sam św. Mikołaj rozdając starszym i młodszym uczniom słodkie upominki.