Pasowanie na przedszkolaka - ważny dzień dla naszych milusińskich

Dziś niezwykle ważny dzień dla naszych najmłodszych, czyli dzieci uczęszczających do oddziału przedszkolnego 0D: pasowanie na przedszkolaka. W obecności rodziców i dyrekcji szkoły maluchy złożyły przyrzeczenie, a następnie zostały pasowane na przedszkolaka.

Odświętnie ubrane dzieci zaprezentowały rodzicom piosenki, wiersze i tańce, które nagradzane były gromkimi oklaskami; aż nie do wiary, jak wiele maluchy nauczyły sie od września! Po ślubowaniu pan dyrektor Lech Brzeziński pasował każdego z maluchów na przedszkolaka, a wychowawczynie wręczyły im pamiątkowe medale oraz słodkie upominki. Aż wreszcie przyszedł czas na poczęstunek, który przygotowali rodzice. Wielkie brawa dla dzieci oraz dla ich wychowawczyń za wspaniale przygotowaną uroczystość. To był naprawdę fajny dzień!