"Mały Patriota" i "Dla Niepodległej" - warsztaty dla przedszkolaków i rodziców

Przedszkolaki z oddziałów 0B i 0C również włączyły się w obchody setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W obydwu oddziałach odbyły się warsztaty plastyczne dla dzieci i rodziców, nie zabrakło także patriotycznych wierszy i pieśni.

Ósmego listopada w oddziale przedszkolnym „OB” miały miejsce wspólne warsztaty  z rodzicami pod hasłem „Mały Patriota”. Dzieci pogłębiły wiedzę o Polsce, dumnie odśpiewały hymn Polski” Mazurek Dąbrowskiego”, recytowały wiersze oraz śpiewały patriotyczne piosenki.Na zakończenie dzieci razem z rodzicami wykonały prace plastyczne.

Piątego listopada w oddziale OC rodzice dzieci 4-5 letnich uczestniczyli w warsztatach plastycznych "Dla Niepodległej’’. Rodzice wraz z dziećmi wykonywali prace plastyczne związane z naszą wielką narodową rocznicą. Wykonanie kotylionów i flag, oprócz rozwoju umiejętności manualnych wzmacniały u dzieci poczucie przynależności do biało-czerwonej drużyny.  Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i udział w warsztatach.