Akcja - segragacja, czyli ekologiczna akcja zuchów

Działania pro-ekolgiczne naszych zuchów i harcerzy mają długą tradycję. W tym roku dzieci z drużyny zuchowej włączyły się w porządkowanie nadwarciańskich terenów naszego miasta.

Do udziału w Akcji-Segregacji zachęcili nas członkowie stowarzyszenia Malinowa Mamba.  Nasze zuchy chętnie sprzątały tereny wzdłuż rzeki Warty, worki błyskawicznie zapełniały się śmieciami.Humory dopisywały, na co na pewno wpłynęła również piękna, słoneczna pogoda.

Naszą obecność zauważył portal okrągłemiasto. pl : „W akcji wzięli udział nie tylko członkowie organizacji, a budujące jest to, że chętnie w zbieranie śmieci zaangażowały się także zuchy ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kole, które dzielnie pomagały dorosłym.”

Druhny Elżbieta Biskupska, Paulina Olszewska i Elżbieta Karaszewska dziękują Rodzicom i Dzieciom za pomoc i zaangażowanie.

Wszystkich, którzy pragną rozpocząć przygodę z ZHP zapraszamy do szkolnej świetlicy.

Z harcerskim pozdrowieniem

Czuwaj!