Występ szkolnego zespołu "NRBN" podczas Dni Koła

Nasi młodzi muzycy z zespołu "NRBN"  zaprezentowali swe muzyczne talenty mieszkańcom miasta - wystąpili w ubiegłą sobotę na plenerowej scenie podczas obchodów dni miasta.

Zespół w skladzie: Marcin Cechowski (opiekun, gitara elektryczna), Magdalena Tomczyk (wokal), Huber Szkudlarek (perkusja), Jakub Richter (gitara elektryczna), Szymon Malec (gitara basowa) i Jakub Graczyk (wokal) zaprezentował cztery utwory - covery z repertuaru m. in. Dawida Podsiadły, Arctic Monkeys i Korteza. Cieszymy się, że nasi młodzi artyści, ćwiczący na co dzień w szkolnym studio, po raz kolejny mieli okazję zagrać dla szerokiej publiczności. Szkoda tylko, że to jeden z ostatnich występów w tym składzie, gdyż trzon zespołu stanowi młodzież klas trzecich gimnazjum, opuszczająca wkrótce naszą szkołę... Podczas szkolnych i miejskich uroczystości dali nam wiele muzycznych wzruszeń, za co im serdecznie dziękujemy!