Przedstawiamy listę kandydatów zakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych Szkoły Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza w Kole z Oddziałami Przedszkolnymi i Sportowymi na rok szkolny 2018/2019. Dokument do wglądu znajduje się w gablocie szkoły.
Na podstawie załącznika nr 1 do Zarządzenia nr 04/sp2/2018 Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza w Kole z dnia 26 lutego 2018 roku – „Zasady rekrutacji dzieci do oddziałów przedszkolnych Szkoły Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza w Kole z Oddziałami Przedszkolnymi i Sportowymi na rok szkolny 2018/2019” Komisja Rekrutacyjna powołana zarządzeniem nr 05/sp2/2018 Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Kole z dnia 1 marca 2018 r. po przeprowadzonym postępowaniu rekrutacyjnym na posiedzeniu w dniu 29.03.2018 r.:
I. zakwalifikowała na rok szkolny 2018/2019 niżej wymienionych kandydatów:
- Adamczewski Mateusz
- Adamkiewicz Lena
- Andrzejczuk Anna
- Bartosik Lena Aleksandra
- Bartosik Liliana
- Bartosik Maria
- Bartosik Zuzanna
- Białas Nikola
- Bobkiewicz Amelia
- Bollin Lena
- Broniarczyk Lena
- Buczkowska Zuzanna
- Budynek Marta
- Cechowska Helena
- Cechowska Zuzanna
- Cechowski Piotr
- Chmielewicz Szymon
- Dębiński Bartosz
- Dopierała Eliza
- Dopierała Lena
- Dopierała Maciej
- Gajda Piotr
- Gołdyn Lena
- Gwóźdź Adam
- Ilek Maciej
- Jachimska Maja
- Janecki Tymon
- Jankowska Łucja
- Jasiński Marcel
- Jaskuła Oskar Antoni
- Jaszczak Wiktoria
- Jóźwiak Julia
- Kaczmarek Lena
- Kaczmarek Michalina
- Kałużna Julia
- Kałużny Igor
- Kiciński Jakub
- Klimański Kacper
- Kolińska Natalia
- Konopiński Kevin
- Kostrzewa Jakub
- Kropidłowska Hanna
- Kubiński Oliver
- Kujawa Hanna
- Lewandowska Barbara
- Lewandowski Franciszek
- Lewandowski Maciej
- Ławniczak Roksana
- Łuczyński Władysław
- Maciaszek Gabriel
- Majtka Adrianna
- Malesza Allan
- Marciniak Bartosz
- Marek Gabriela
- Marszałek Aleksandra
- Marszewska Paulina
- Matusiak Kacper
- Mazur Klara Maria
- Miastowski Bartosz
- Nowakowska Konstancja
- Nowakowski Mateusz
- Nowakowski Witold Leon
- Olkowski Szymon
- Ostrzyniewska Zuzanna
- Paluszkiewicz Zofia
- Papis Bartosz
- Paruszkiewicz Laura
- Pawlak Michalina
- Pawlak Zuzanna Józefa
- Pękacz Lena
- Plamowska Zuzanna
- Potaś Maja
- Przyborowski Adam Piotr
- Przybylska Oliwia
- Rymaszewska Zofia
- Stefański Wojciech
- Strużyńska Michalina
- Sudolska Małgorzata
- Synenko Gabriela
- Synenko Paweł
- Szmatałowski Jakub
- Szymański Bruno
- Śniegowska Iga Ksymena
- Tomaszewski Bartosz
- Wałowski Nicolas Hieronim
- Wiśniewska Hanna
- Włodarczyk Michał
- Woziński Szymon
- Zagozda Paulina
- Ziętek Piotr
- Zwolińska Marta
Powyższa lista sporządzona jest w porządku alfabetycznym.
II. Data podania listy do publicznej wiadomości: 30.03.2018 r.