W szkole już świątecznie, wiosennie...

W szkole od kilku dni jest już wiosna i czuć nastrój zbliżających się świąt wielkanocnych: kicają zajączki, biegaja kurki, rośnie zboże, którego intensywnie zielony kolor cieszy oczy. Co najważniejsze - wielkanocne ozdoby są dziełem naszych zdolnych uczniów!

Od wielu tygodni uczniowie szkoły przygotowywali świąteczno-wiosenny wystrój szkoły: doniczki na zboże i drewniane zwierzątka oraz ozdobione techniką wypalania jajka wielkanocne powstały podczas zajeć innowacji artystycznych. Nasi uczniowie pod czujnym okiem i z pomocą dyrektora Lecha Brzezińskiego wycinali, piłowali, wypalali i łączyli poszczególne elementy, by następnie z paniami Wiolettą Tęgos i Agnieszką Adamek nadać im ostateczny kształt. Efekty prac są znakomite!

W tej miłej atmosferze, w ostatnim przed świętami dniu uczniowie przygotowywali w klasach wielkanocne śniadanie - co od lat jest tradycją szkoły. Na stołach pojawiły się: żurek, kiełbasy, mazurki i wiele innych przysmaków ugotowanych i upieczonych przez rodziców dzieci. To był wyjątkowy dzień, a my raz jeszcze życzymy wszystkim naszym czytelnikom, pięknych, radosnych i ciepłych Świąt!