Najnowsza produkcja filmowa: "Wigilia i jasełka 2017"

Dziewczęta i chłopcy z klas trzecich gimnazjum uczestniczący w zajęciach innowacji artystycznych "Szkolna pracownia wyobraźni i mediów" przygotowali kolejny film. Tym razem jest to relacja ze spotkania opłatkowego i szkolnych jasełek, które odbyły się 22 grudnia 2017 roku.

Autorami zdjęć do filmu, a także montażu i masteringu są uczniowie naszej szkoły, a praca nad ostatecznym kształtem filmu dała im wiele satysfakcji. Już teraz możemy zapowiedzieć, że kolejne "produkcje filmowe" z wytwórni SP2KOŁO są w przygotowaniuUśmiech. Młodzi filmowcy aż "palą się", by szkolne działania i życie naszej placówki utrwalać okiem kamery, a później udostępniać w serwisie Youtube. Życzymy miłego oglądania!