Przedszkolaki na sportowo

Zawody sportowe dla przedszkolaków odbyły na hali MOSIR-u i brały w nim udział reprezentacje ze wszystkich przedszkoli w mieście Kole. Nasze sześciolatki, ubrane w nowe, czerwone stroje sportowe zakupione przez szkołę nie tylko znakomicie się prezentowały, ale i świetnie się bawiły.

Radości było wiele, jak również emocji, które towarzyszyły zarówno zawodnikom, reprezentującym poszczególne przedszkola, jak i kibicującym na widowni rodzicom i rówieśnikom z grupy. Wszyscy świetnie się bawili uczestnicząc w poszczególnych konkurencjach. Liczyła się radość i zabawa, a także fakt, że możemy brać udział w sportowej zabawie razem z innymi koleżankami i kolegami.
    Za udział w zawodach wszystkie przedszkolaki dostały nagrody, medale i dyplom dla drużyny. Dodajmy, że pomysłodawcą i prowadzącym zawody jest p. Waldemar Pietrzak - nauczyciel naszej szkoły i trener kolskich korfballistów.

Tekst i zdjęcia: wychowawczynie