Wygrywamy turniej sportowy "1001 GRA"!

Wspaniale zaprezentowali się nasi uczniowie w turnieju "1001 GRA", pokonując pozostałe kolskie szkoły podstawowe. Warto dodać, że również w ubiegłym roku nasza szkoła była najlepsza w zawodach rozgrywanych w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole.

Chłopcy i dziewczęta z klas pierwszych, drugich i trzecich od kilkunastu dni ćwiczyli pod okiem swoich wychowaczyń poszczególne konkurencje, co samo w sobie było ciekawym sportowym doświadczeniem. W trakcie zawodów podopieczni p. Anny Machowicz zaprezentowali się znakomicie, co ucieszyło sporą grupę kibiców naszej szkoły. A i kibiców mamy najlepszych: trąbki, pompony i transparenty oraz głośny doping dzieci, rodziców i nauczycieli zagrzewał do boju naszychych młodych sportowców. Wspołorganizatorami turnieju były klasy sportowe naszej szkoły oraz nasi nauczyciele, zaś całe zawody prowadził Waldemar Pietrzak - pomysłodawca turnieju.

Raz jeszcze gratulujemy zawodnikom i ich opiekunom, a organizatorom dziękujemy za świetną sportową przygodę!