Pasowanie na przedszkolaków - wielka galeria zdjęć

U naszych najmłodszych podpieczych z oddziałów 0C i 0D wielkie święto: pasowanie na przedszkolaków. Próby artystyczne trwały już od kliku dni, a w organizację tego dnia włączyli się wspaniali rodzice, którzy przygotowali przepyszny poczęstunek dla maluchów.

Zanim nastąpił moment pasowania na przedszkolaka dzieci zaprezentowały krótki występ: tańce, wierszyki, zgadywanki i piosenki. Swoje ślubowanie złożyli również rodzice, a cześć z nich wzięła udział w specjalnie dla nich przygotowanej konkurencji z chustą. Aż wreszcie nadszedł moment pasowania przeogromną, niebieską kredką: od tej pory nasi milusińscy są już pełnoprawnymi przedszkolakami.

Zanim dzieci udały się na pyszne, słodkie co nieco, otrzymały dyplomy i drobne upominki. To był bardzo uroczysty i wesoły dzień; życzymy dziecim, by każdy z kolejnych dni ich pobytu w naszej szkole był dniem uśmiechu i radości.