Nasza szkoła na Gali Finałowej SKO w Krakowie

Dwudziestego października w Muzeum Narodowym w Krakowie odbyło się spotkanie najlepszych opiekunów SKO z całej Polski - w tym także opiekunek SKO z naszej szkoły: Jolanty Mikołajczyk i Agnieszki Lubczyńskiej. Obecność przedstawicielek naszej placówki na krakowskiej gali jest wyrazem docenienienia ich zaangażowania, aktywności i pracy w rozwijaniu u dzieci i młodzieży znajomości zagadnień ekonomicznych oraz pasji oszczędzania.

Uroczystość prowadzona była przez znanego prezentera i dziennikarza radiowej Trojki Artura Orzecha, który w dzieciństwie także należał do SKO, a uczestniczyli w niej m. in. przedstawiciele PKO Banku Polskiego na czele z Wiceprezesem Zarządu Janem Emerykiem Rościszewskim i Dyrektor Biura Młodego Klienta Małgorzatą Kocoń. Gościem specjalnym był z-ca dyrektora Muzeum Narodowego ds. naukowych Andrzej Szczerski. Podczas bankietu odbyło się spotkanie integracyjne wszystkich nagrodzonych i zaproszonych gości, podczas którego wzajemnie wymieniano spostrzeżenia oraz dzielono się doświadczeniami. Miłą niespodzianką była możliwość zwiedzenia aktualnej wystawy "Dziedzictwo", która jest głosem w toczącej się debacie na temat polskiej spuścizny kulturowej oraz podziwianie jednego z najpiękniejszych portretów na świecie, najważniejszego i najcenniejszego dzieła w narodowych zbiorach muzelnych - "Damy z gronostajem" Leonarda Da Vinci.

Na zdjęciu: opiekunki SKO w SP2 Koło oraz pracownicy banku PKO BP Koło: Andżelika Gutowska - doradca i opiekun , Grzegorz Kozłowski - kierownki Zespołu Obsługi Klienta oraz Małgorzata Kocoń - dyrektor Biura Młodego Klienta w PKO BP.